CPF0805B1R5E1
MFR.Part #
CPF0805B1R5E1
JLCPCB Part #
C4106538
Description
-55℃~+155℃ 1.5Ω 100mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS