35215K6FT
MFR.Part #
35215K6FT
JLCPCB Part #
C2090254
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 250V 2W 5.6kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS