CPF0805B1K37E
MFR.Part #
CPF0805B1K37E
JLCPCB Part #
C4053233
Description
-55℃~+155℃ 1.37kΩ 100mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS