CRGV1206F698K
MFR.Part #
CRGV1206F698K
JLCPCB Part #
C4353560
Description
-55℃~+125℃ 250mW 698kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS