CPF0805B191KE
MFR.Part #
CPF0805B191KE
JLCPCB Part #
C4092480
Description
-55℃~+155℃ 100mW 191kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS