CPF0805B191RE
MFR.Part #
CPF0805B191RE
JLCPCB Part #
C4179051
Description
-55℃~+155℃ 100mW 191Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS