RN73C1J1K37BTG
MFR.Part #
RN73C1J1K37BTG
JLCPCB Part #
C4211640
Description
-55℃~+155℃ 1.37kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS