CPF0805B16KD
MFR.Part #
CPF0805B16KD
JLCPCB Part #
C1704182
Description
-55℃~+155℃ 100V 100mW 16kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS