CPF0805B150RE
MFR.Part #
CPF0805B150RE
JLCPCB Part #
C3950601
Description
-55℃~+155℃ 100mW 150Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS