CPF0805B12K4E
MFR.Part #
CPF0805B12K4E
JLCPCB Part #
C4100759
Description
-55℃~+155℃ 100mW 12.4kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS