CPF0805B12K7E
MFR.Part #
CPF0805B12K7E
JLCPCB Part #
C4246109
Description
-55℃~+155℃ 100mW 12.7kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS