CPF0603F69R8C1
MFR.Part #
CPF0603F69R8C1
JLCPCB Part #
C2080456
Description
-55℃~+155℃ 50V 62.5mW 69.8Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS