CPF0603F6R98C1
MFR.Part #
CPF0603F6R98C1
JLCPCB Part #
C2114025
Description
-55℃~+155℃ 50V 6.98Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS