RN73H1JTTD1980B10
MFR.Part #
RN73H1JTTD1980B10
JLCPCB Part #
C3938958
Description
100mW 198Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS