RK73G1JTTD7680D
MFR.Part #
RK73G1JTTD7680D
JLCPCB Part #
C4064101
Description
-55℃~+155℃ 100mW 768Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS