CPF0603F2R1C1
MFR.Part #
CPF0603F2R1C1
JLCPCB Part #
C4136839
Description
-55℃~+155℃ 2.1Ω 63mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS