CPF0603F215KC1
MFR.Part #
CPF0603F215KC1
JLCPCB Part #
C2086141
Description
-55℃~+155℃ 215kΩ 50V 63mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS