CPF0603F210KC1
MFR.Part #
CPF0603F210KC1
JLCPCB Part #
C2120725
Description
-55℃~+155℃ 210kΩ 50V 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS