H45K9BZA
MFR.Part #
H45K9BZA
JLCPCB Part #
C3369606
Description
-55℃~+155℃ 5.9kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS