CPF0603F21KC1
MFR.Part #
CPF0603F21KC1
JLCPCB Part #
C2112501
Description
-55℃~+155℃ 21kΩ 50V 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS