CPF0603F200RC1
MFR.Part #
CPF0603F200RC1
JLCPCB Part #
C2094748
Description
-55℃~+155℃ 200Ω 50V 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS