Y4021400R000T0W
MFR.Part #
Y4021400R000T0W
JLCPCB Part #
C4007566
Description
-55℃~+150℃ 100mW 400Ω ±0.01% ±0.2ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount