H824R9BZA
MFR.Part #
H824R9BZA
JLCPCB Part #
C1406513
Description
-55℃~+155℃ 24.9Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS