CPF0603B93R1E
MFR.Part #
CPF0603B93R1E
JLCPCB Part #
C4038227
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 93.1Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS