CPF0603B9K31E
MFR.Part #
CPF0603B9K31E
JLCPCB Part #
C3942674
Description
-55℃~+155℃ 63mW 9.31kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS