CPF0603B9R1E1
MFR.Part #
CPF0603B9R1E1
JLCPCB Part #
C2093338
Description
-55℃~+155℃ 50V 62.5mW 9.1Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS