RU73X2A365RLTDF
MFR.Part #
RU73X2A365RLTDF
JLCPCB Part #
C3968808
Description
-55℃~+155℃ 100mW 365Ω Thin Film Resistor ±0.01% ±2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS