RR0816Q-28R0-D-44R
MFR.Part #
RR0816Q-28R0-D-44R
JLCPCB Part #
C4329751
Description
-55℃~+125℃ 28Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS