CPF0603B91RE1
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
CPF0603B91RE1
JLCPCB Part #
C2093181
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 50V 62.5mW 91Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS