RA73F1J1K96BTD
MFR.Part #
RA73F1J1K96BTD
JLCPCB Part #
C6749870
Description
-55℃~+155℃ 1.96kΩ 500mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS