RA73F1J14KBTD
MFR.Part #
RA73F1J14KBTD
JLCPCB Part #
C4115561
Description
+25ppm/℃ -55℃~+155℃ 14kΩ 500mW Thin Film Resistor ±0.1% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS