CPF0603B866KE1
MFR.Part #
CPF0603B866KE1
JLCPCB Part #
C4284839
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 866kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS