CPF0603B825KE
MFR.Part #
CPF0603B825KE
JLCPCB Part #
C4260654
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 825kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS