CPF0603B820KE
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
CPF0603B820KE
JLCPCB Part #
C4002476
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 820kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS