350256KJT
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
350256KJT
JLCPCB Part #
C2083739
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 200V 2W 56kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS