CPF0603B80R6E
MFR.Part #
CPF0603B80R6E
JLCPCB Part #
C4040128
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 80.6Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS