36401E10NG
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
36401E10NG
JLCPCB Part #
C2048166
Package
0402
Description
1.35Ω 10nH 13@500MHz 200mA 4.5GHz ±2% 0402 Inductors (SMD) ROHS