CPF0603B866RE
MFR.Part #
CPF0603B866RE
JLCPCB Part #
C4356713
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 866Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS