CPF0603B806KE
MFR.Part #
CPF0603B806KE
JLCPCB Part #
C3967225
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 806kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS