CPF0603B7K5E
MFR.Part #
CPF0603B7K5E
JLCPCB Part #
C2142367
Description
-55℃~+155℃ 50V 62.5mW 7.5kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS