RC1608F1050CS
MFR.Part #
RC1608F1050CS
JLCPCB Part #
C3917104
Description
-55℃~+155℃ 100mW 105Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS