CPF0603B73K2E
MFR.Part #
CPF0603B73K2E
JLCPCB Part #
C4048645
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 73.2kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS