CPF0603B33K2E
MFR.Part #
CPF0603B33K2E
JLCPCB Part #
C4145952
Description
-55℃~+155℃ 33.2kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS