CPF0603B732KE
MFR.Part #
CPF0603B732KE
JLCPCB Part #
C4252383
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 732kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS