354082RJT
MFR.Part #
354082RJT
JLCPCB Part #
C2095372
Description
-55℃~+155℃ 250V 4W 82Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2816 Chip Resistor - Surface Mount ROHS