RP73D2A5R11BTG
MFR.Part #
RP73D2A5R11BTG
JLCPCB Part #
C4205435
Description
-55℃~+155℃ 125mW 5.11Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS