RN73C1J30K1BTG
MFR.Part #
RN73C1J30K1BTG
JLCPCB Part #
C1357870
Description
-55℃~+155℃ 30.1kΩ 50V 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount