CPF0603B6R2E1
MFR.Part #
CPF0603B6R2E1
JLCPCB Part #
C4225703
Description
-55℃~+155℃ 6.2Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS