H8205KDCA
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
H8205KDCA
JLCPCB Part #
C1406332
Package
Plugin
Description
-55℃~+155℃ 205kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS