CPF0603B69K8E
MFR.Part #
CPF0603B69K8E
JLCPCB Part #
C4165920
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 69.8kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS